|
Подяка міського голови15 жовт. 2014
![]() Щороку високий рівень освітньої, соціальної та інноваційної діяльності ліцею відзначається дипломами та нагородами різного рівня. У жовтні 2014 р. педколектив НВК - ліцею №100 було нагороджено почесною "Подякою міського голови" за плідну самовіддану педагогічу діяльність, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |