|
Дякуємо всім небайдужим12 вер. 2014
![]() Дякуємо всім учням та батькам, які виявили свою небайдужість та взяли участь в акціі з допомоги воїнам зони АТО та їх сім'ям, а також постраждалим від воєнних дій. Акція продовжується, приносьте воду, продукти, предмети гігієни та інші необхідні речі! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |