|
Урочистий захід «Цифрові горизонти 2024»27 черв. 2024
![]() На цьому заході наш ліцей отримав подяку за участь у цифровізації міської освіти, плідну діяльність та сумлінну співпрацю над цифровими проєктами міста Дніпра. А ще на цьому заході презентували новий міський застосунок для смартфонів -«єДніпро». Це було цікаве свято!
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |