|
Фінальний тур І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура)3 черв. 2024
![]() «Дніпровська сотка», НВК-ліцей 100, посіла 7 місце. Вітаємо наших учасників фінального туру, які гідно представили наш ліцей, але є ще над чим працювати для подальших успіхів. Вітаємо і бажаємо перемоги в майбутньому!
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |