|
День героїв України.24 трав. 2024
![]() Сила волі, мужність, стійкість, бажання відстояти кожен сантиметр землі – це складові характерів тих, хто сьогодні зі зброєю в руках стоїть на захисті України. Ми низько вклоняємося перед Вашою мужністю, героїзмом і самовідданістю, пишаємося Вами й безмежно дякуємо за щоденний подвиг! Ви наші Герої ! Ви наші янголи-охоронці! Наші Захисники! Сьогодні (попри сирену, в укритті) відбулася цікава зустріч учнів 5 мат.класу (класний керівник Крайнєва Т.М.) з учасником бойових дій Шаматриним Сергієм Миколайовичем (позивний "Тренер"), який за власним бажанням на початку березня 2022 року пішов захищати Україну. Він розповів (а щось й показав та телефоні, що дуже сподобалось дітям) як з його побратимами виконував бойові завдання в районі Краматорська, Мар’янки та Вугледару Донецької області. З особливою гордістю говорив про своїх студентів, які одразу стали на захист своєї родини, країни й досі продовжують обороняти нас. У мирному житті Сергій Миколайович є тренером університетської збірної ДНУ з дзюдо та східних єдиноборств, майстром спорту з дзюдо та самбо. Також в цей день учні вшанували пам'ять загиблих випускників ліцею — Сергія Кондратьєва, Дмитра Астапова та Олексія Тищика. Вічна слава героям! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |