|
«Dnipro Education City».13 трав. 2024
![]() Як пройшли ваші вихідні? А наші – с користю! Здобувачі освіти 8-11 класів разом з вчителями та адміністрацією ліцею відвідали наймасштабніший освітній івент року «Dnipro Education City». Старшокласники дізналися про всі можливі професії, ознайомилися зі всіма пропозиціями професійного спрямування від закладів вищої, передвищої та професійної освіти, змогли порівняти та обрати найбільш відповідний для себе! Зручно, видовищно, дуже корисно Дякуємо Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, що четвертий рік поспіль діти старших класів мають змогу не витрачати часу перед важливими екзаменами на пошук закладу, напрямку, майбутнього фаху, а відвідати фестиваль та обрати свою майбутню спеціальність саме там, де їм буде подобатись навчатись. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |