|
Пліч-о-пліч шкільні ліги Дніпропетровщини8 трав. 2024
Відбувся ІІІ (міський) етап всеукраїнських змагань Пліч-о-пліч шкільні ліги Дніпропетровщини зі спортивного орієнтування.
За вихід у наступний етап змагались одразу17 шкіл! Серед них команда ліцею показала гідний результат, здобувши ІV місце в командному заліку, зовсім трішечки не «дотягнув» до п’єдесталу. Кращий результат показали Щербаченко Тимофій, Черніков Данило, Ткаченко Анна, Логвіненко Марія. Вітаємо! Велика подяка всім учасникам за їхню наполегливість та старання. Нехай ця перемога буде лише початком вашого спортивного шляху. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та завжди прагнути до нових висот! Нехай спорт завжди буде вашим союзником у подоланні будь-яких випробувань! Спорт – це життя! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #спортивнеорієнтування
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |