|
Рій «Дніпровська сотка»3 трав. 2024
![]() Напередодні старту наступних етапів змагань зі спортивного орієнтування «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» та Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній гри “Сокіл” (“Джура”), рій «Дніпровська сотка» та команда учнів 7-их класів взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних навчальних закладів. Змагалися поза конкурсом, щоб зайвий раз потренуватися, набути досвіду змагань та спробувати свої сили. Показали дуже гарний результат, як в особистій першості, так і в командній. Майже всі пройшли дистанцію без порушень та дискваліфікації. В загальному протоколі зайняли досить високі місця. Кращі з дівчат – П’ясецька Анна, Бабіч Юлія, Іванченко Олександра – ІІІ, ІV,V місце з 26 учасників в групі. Кращі з хлопців - Кирпа Дмитро, Білий Дмитро, Терещенко Віктор – VІІ, VІІІ, Х місце з 35 учасників в групі. Вітаємо всіх учасників. Бажаємо успіхів в основних змаганнях. До стартів готові, з нетерпінням чекаємо!
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |