|
Масниця15 бер. 2024
![]() Діти 5-их класів завітали до Миколиного Хутора та познайомилися з розмаїттям традицій. Цікаві традиційні ігри, прощання із зимовими днями та зустріч весни супроводжувалися українськими піснями, танцями, стравами. Учні 4-Б класу теж відвідали Миколин хутір. Це чудове місце щоб познайомитися з українськими традиціями . Ми весело провели час.Зустрічали нас хлібом ,сіллю. Дуже насичена програма: екскурсія, мастер- класи, конкурси, веселі змагання.Діти годували тварин. Отримали велике задоволення...
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |