|
Допомога прихистку для тварин8 бер. 2024
![]() Ми завжди раді надати допомогу всім, хто її потребує. Почувши про важку ситуацію в притулку для тварин БО БФ «Промінчик надіі на майбутнє» Прихисток для тварин «Промінчик надіі», рій «Дніпровська сотка» гри «Джура» (керівники Шаматріна Т.Г., Терехова С.В.) та учні 8 інф. (класний керівник Отришко О.О) класів не змогли пройти повз та оголосили збір грошей та речей на запит власників притулку. Дякуємо всім небайдужим ліцеїстам та вчителям, хто відгукнувся . Зустріч була дуже емоційною. Вдячні «хвостики» передавали всім подяку. Якщо є бажаючи взяти тваринку додому, з радістю дамо адресу. Вони хочуть жити в люблячій родині. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |