|
День пам'яті Героїв Небесної сотні20 лют. 2024
![]() 10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. До Дня Героїв Небесної Сотні в Києві відбувся Церемоніал ушанування пам'яті учасників Революції Гідності. Цьогоріч вдесяте вшановуємо пам’ять Героїв Небесної сотні, учасників Революції Гідності, які поклали своє життя за гідне європейське майбутнє України, долучившись до міської акції пам’яті «Герої не вмирають». Боротьба за незалежну українську державу, за можливість самим обирати своє майбутнє триває й досі. Справу Героїв Небесної Сотні продовжують Герої сучасної російсько-української війни. Будьмо гідними наших Героїв!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |