|
День єднання16 лют. 2024
![]() Цей день символізує важливість об'єднання, солідарності та взаємопідтримки. Нехай наша Україна буде ще сильнішою та єдиною, а кожен з нас несе у своєму серці любов та повагу до нашої держави. Зичимо всім нам перемоги, миру, злагоди та процвітання! Завжди пам’ятаймо, що ми — сильні, рішучі та незалежні. Особливо, коли разом! #День_єднання_НВК_ліцей_100_Дніпро Виставка вбібліотеці ліцею до Дня Єднання:
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |