|
День пам'яті жертв голодоморів23 лист. 2023
![]() В цей день вшановуємо пам’ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Їх жертвами стали мільйони українців. В ліцеї відбулися заходи, спрямовані на підвищення свідомості суспільства про цю трагедію. Так учні 7 бюр класу (учитель Федоренко О.В.) долучилися до акції "Запали свічку пам'яті", ушановуючи пам'ять жертв голодоморів. Учні 10 матем. класу (учитель Крайнєва Т.М.) відвідали виставку в бібліотеці "Голодомор: світло на темряві". Учні 8 інформаційного класу (класний керівник Отришко О.О.) вшанували пам'ять жертв до "Дня Голодомору" запалюванням свічок, хвилиною мовчання, читанням віршів напам'ять та уривків з творів про Голодомор, створенням малюнків.
Книжкова виставка до Дня пам'яті жертв Голодомора Ніколи не пробачимо радянському кровожерливому режиму смерті мільйонів українців... Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |