|
День захисників і захисниць України1 жовт. 2023
![]() У День захисника та захисниць України, ми вшановуємо та відзначаємо мужність, силу та самопожертву наших героїв – тих, хто з вірою й сміливістю стоїть на захисті України. Дякуємо кожному та кожній, хто віддає частину свого життя заради нашого майбутнього, заради кожного з нас. Бажаємо вам невичерпної енергії, міцного здоров'я та натхнення на кожному кроці вашого шляху. Нехай ваша відвага завжди буде вам супутником, а ваша душа наповнюється гордістю за те, що ви робите для нашої країни. Нехай кожен день приносить вам визнання та повагу. Бажаємо ПЕРЕМОГИ та повернення до дому! #День_захисників_та_захисниць_України #Подякуй_герою #Слава_ЗСУ
Діти підготували подарунки нашим ЗАХИСНИКАМ. Велика вдячність від маленьких дитячих сердець! Вітання з Днем захисників та захисниць України від учнів 4-Б класу. Всі листи та подяки учнів будуть передані до військового шпиталю та на передову. Дякуємо за можливість жити та навчатися.
До Дня козацтва відбулася екскурсія всіх 5 класів до козацького хутору Галушківка. Фото за посилання: https://drive.google.com/drive/folders/1-1S8yZsnfRlBIEFJ-kf_lLnpH3JR09BG?usp=sharing Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |