|
Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)18 квіт. 2023
![]() Учні 7 мат класу взяли участь у відбірковому етапі військово-патріотичній грі «Джура» . Діти боролися за вихід до фіналу і це вдалося ! Наша команда посіла 4 місце серед 30 шкіл міста. Молодці! Окрема подяка нашим вчителям , які допомагали у підготовці учнів: з історії - Олександрі Володимирівні Оленченко та з географії - Тетяні Сергіївні Золотовій! Дякуємо ! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |