|
Проект "Розкажи про свого улюбленого спортсмена"2 груд. 2021
![]() Ліцей започаткував свій власний проект, аналогів якому немає в регіоні. Це - проект "Розкажи про свого улюбленого спортсмена". Його основною ідеєю є зустрічі школярів з атлетами, проведення спільних тренувань та відкритих уроків, запис спілкування та в решті решт - виготовлення відеофільмів про улюблених кумірів! Кращі з цих робіт виставити в якості номінантів на телеконкурс "Світ спорту". Наші три фільми про спортсменів пройшли попередній відбірковий тур та були відправлені до Києва на наступний етап конкурсу. Національний олімпійський комітет Дніпропетровської області високо оцінив творчість наших дітей та за участю спонсорів – Футбольної асоціації та Федерації настільного тенісу Дніпропетровської області – приготували дуже значні та корисні подарунки всім трьом класам. Сьогодні відбулася зустріч та нагородження класів, які брали учать у цьому проекті:
В новинах ДніпроNEWS про цей захід з 26:45 хвилини:
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |