|
Зустрічі з уславленими Олімпійцями28 жовт. 2021
В рамках Європейського тижня спорту у НВК-ліцеї 100 за сприяння та організаційної допомоги регіонального осередку НОК України відбулися зустрічі з уславленими Олімпійцями, спортсменами та тренерами Дніпропетровщини.
В рамках Європейського тижня спорту у ліцеї №100 м.Дніпра за сприяння та організаційної допомоги регіонального осередку НОК України відбулися зустрічі з уславленими Олімпійцями, спортсменами та тренерами Дніпропетровщини. Ліцей започаткував свій власний проект, аналогів якому немає в регіоні. Це - проект "Розкажи про свого улюбленого спортсмена". Його основною ідеєю є зустрічі школярів з атлетами, проведення спільних тренувань та відкритих уроків, запис спілкування та в решті решт - виготовлення відеофільмів про улюблених кумірів! Плануємо кращі з цих робіт виставити в якості номінантів на телеконкурс "Світ спорту". У різні класи ліцею на Олімпійські уроки завітали:
Гості привітали всіх учасників проекту, нагородили переможців конкурсу на кращу шкільну спортивну газету, передали вчителю фізвиховання та головному "двигуну" ліцейського спортового руху Світлані Тереховій набір спортивного інвентаря. Після чого Ярослава Магучіх провела майже двогодинну зустріч (!) з школярами, відповівши на купу найрізноманітніших запитань від них, зробивши масу селфі та роздавши іменні
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |