|
Моніторинг13 лист. 2013
Продовжується написання моніторингових контрольних робіт з метою оцінювання стану системи освіти та отримання об'єктивної інформації про якість освіти. Сьогодні в ліцеї проходять контрольні роботи за математики - 9 класи (міський зріз знань), 5 класи (моніторинг) та історії України - 10 класи (моніторинг). Методист міського методичного центру Денисенкова Тетяна Миколаївна побажала учням успіхів у написанні контрольних зрізів та висловила впевненність у якісному виконанні завдань учнями. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |