|
Екскурсія до діорами26 вер. 2013
У рамках місячника військово-патріотичної роботи ліцею, присвяченого 70-річчю визволення Дніпропетровська від фашистських загарбників 26 вересня учні 8 та 9-х класів відвідали діораму "Битва за Дніпро". У ході цікавої екскурсії вони дізналися багато нових фактів про
історію звільнення нашого краю від фашистів у жовтні 1943 року. Хвилюючим був огляд однієї з найбільших картин у світі - полотна діорами, що зображує форсування Дніпра нашими воїнами.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |