|
День Гідності та Свободи19 лист. 2020
![]() Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Підведено підсумки фестивалю до Дня Гідності і Свободи «Наш дух не зламати, свободи не вбити». У фестивалі прийняли участь 12 шкіл. Результати конкурсу: Номінація Художнє слово: ІІ місце – Стрілецький Ігнат (ліцей №100) – зі своїм авторським віршем; Номінація вокал: І місце – Борисенко Анастасія ( ліцей №100) – художній керівник Кучеренко В.В. Вітаємо дітей та їх наставників!!!!! Виставка в бібліотеці ліцею до Дня гідності та свободи: Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |