|
Свято першого дзвоника3 вер. 2013
![]() Свято першого дзвоника - 2013 пройшло в ліцеї № 100 дуже урочисто і зворушливо. На лінійку були запрошені першокласники та випускники. Для учнів перших класів це свято виявилось кроком у нове життя. Дуже хвилювались їх батьки та дідусі. На початку свята директор ліцею Рижікова І.О. звернулась до учнів із зворушливим словом, з побажанням успіхів у навчанні та значних життєвих досягнень . Також всіх вразив виступ генерал-майора Обаля Г.Г. Всі першокласники одержали подарунки від своїх старших товаришів. Дуже зацікавили учасників свята виступи юної балерини Анкудінової Ксенії та нашої вокальної зірки Ганни Коршунової. У небо злетіли традиційні повітряні кульки. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |