|
Співпраця з університетом ім. А.Нобеля21 серп. 2013
![]()
Учні НВК-ліцею №100 щороку беруть участь у конференціях молодих вчених та студентів в Дніпропетровському університеті ім.. А.Нобеля. Не став виключенням і 2013 рік. Шість ліцеїстів виступили з доповідями на науковій конференції «Євроінтеграційний вибір в Україні та проблеми макроекономіки». Організаційний комітет конференції та адміністрація ліцею висловлюють подяк вчителям та учням ліцею за участь у конференції: Мотурнак Є.В. – вчитель інформатики Ніколаєв Т.Г. – вчитель інформатики Іотова Катерина – 10 мат Кожан Максим – 10 мат Логвін Анастасія – 10 мат Серга Роман – 10 мат Скрябіна Ольга – 10 мат Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |