|
Протиепідемічні заходи у нашому ліцеї на період карантину.2 вер. 2020
У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Тому в нашому ліцеї організовували освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.
Було зроблено:
Всі працівники ліцею пройшли ПЦР-тестування на коронавірус (Covid 19) і не виявлено жодного случаю інфікування!!!! Під час карантину батьки та супроводжуючі особи не можуть заходити до ліцею – таку норму містять вимоги головного санлікаря. Це обмеження має на меті зробити умови ще більш безпечними для учнів і вчителів.
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |