|
Мюзикл «За двома зайцями».2 бер. 2020
![]() У ліцеї надзвичайна подія! Напередодні жіночого свята учні 10 емі класу під керівництвом класного керівника Вергун Ірини Олександрівни зробили подарунок, показали мюзикл «За двома зайцями». На Подолі переполох… Свирид Петрович Голохвастов одружується. Він «у боргах як у шовках», тому і вирішує одружитися на «бридкій як жаба», але заможній Проні Прокопівні. Що з цього вийшло – ви самі побачите. Сюжет розвивається стрімко, з інтригами, викриттями, розбитими мріями про кохання і повним крахом майбутніх планів. Гра акторів була неперевершеною. Гарний настрій глядачів підтримувався протягом усієї вистави. Сюрприз перевищив усі наші очікування!
Відео за посиланням:
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |