|
Зустріч учнів ліцею з поліцейськими міста Дніпра.21 січ. 2020
21 січня 2020 року відбулася зустріч учнів 1-9 класів ліцею з поліцейськими міста Дніпра.
Шість представників поліції нашого міста в цікавій формі ознайомили дітей з правами та обов’язками неповнолітніх, привели приклади з життя, як необережність дітей може привести до правопорушеннь. Учні уважно слухали, задавали багато питань. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |