|
Клуб «Багряні вітрила» знову запрошує до себе в гості.20 груд. 2019
![]() Всі з нетерпінням чекали нову виставу і ось вона відбулася, казка «Попелюшка» Шарля П’єро. Діти майстерно грали свої ролі: Попелюшка, мачуха та її доньки, сваха, принц, король та всі інші. Беззмінний режисер усіх спектаклів Безземельна Л.М. проявила талант та гумор, глядачі радісно посміхалися, реагуя на діалоги акторів. Всі отримали задоволення! Побажаємо дітям та вчителю подальших творчих успіхів! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |