|
Театр «Пілігрим» знову дарує радість19 груд. 2019
![]() Учні 6 єн класу з учителем і художнім керівником, Вергун І.О., підготували й показали цікаву виставу англійською мовою за мотивами казки американського письменника, з якою вони познайомилися на уроках домашнього читання. Англійська мова учнів була неперевершеною, а гра акторів – талановита й емоційна. Театральні костюми, які діти підготували разом з батьками, були яскраві. Це підсилювало враження від перегляду вистави. На захід були запрошені діти, вчителі та батьки, які із задоволенням поділилися своїми враженнями від побаченого. Велика подяка художньому керівнику та режисеру Вергун І.О.!
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |