|
«Діти дітям» -217 груд. 2019
![]() 16 грудня 2019 року учні ліцею відвідали своїх одноліток у дитячому будинку №1 та привезли їм подарунки до Дня святого Миколая. Бути небайдужими, підтримати тих, кому не легко, та запросити до себе в гості – таке позиціонування наших підлітків щодо турботи про іниших! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |