|
День ліцеїста9 груд. 2019
6 грудня 2019 року відбулося традиційне свято День ліцеїста.
Як завжди, після 100 днів навчання, учнів 5-х класів урочисто посвячують в ліцеїсти. Найкращим учням 11 класів присвоюється звання бакалавра. Під час свята виступили артисти балету «Грація», хор ліцею «Еврідіка», а також учні 5-х класів, які разом із учителями та батьками підготували свої неповторні візитівки. Свято вразило яскравістю виступів та різноманітністю талантів!
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |