|
Декади рідної мови і літератури21 бер. 2013
Кафедра української мови і літератури проводить щорічно Декади рідної мови і літератури, під час яких проводяться зустрічі з місцевими поетами С.Р.Бурлаковим, Д.Калиновою, випускником школи Бугою Володимиром. Проводяться конкурси на кращого читця поезії Т.Г.Шевченка, екскцрсії в музей ім.Яворницького, по історичним місцям Дніпропетровська, творчі вечори.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |