|
Незвичайний олімпійський урок у Ліцеї №100 Дніпра23 вер. 2019
![]() В гості до школярів 5-9 класів завітали: срібна призерка Олімпійських ігор-1996 в Атланті з веслування академічного, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова, чемпіон ІІ Европейських олімпійських ігор з легкої атлетики у бігу на 110м з/б Артем Шаматрін та виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Александр Дювбаков. Після церемонії відкриття заходу, присутні школярі 5-6 класів зробили разом із Артемом Шаматріним загальну руханку, підготувавши себе до цілого дня, насиченого різноманітними спортивними змаганнями. Так, учні 6, 7 та 9-х класів грали у футбол. Кращий баскетбольний клас визначали між собою восьмикласники. А учні 5-х класів, розібравшись на команди, сперечались за звання найспритнішої команди у легкоатлетичних естафетах. Цікаво, що почесні гості в якості капітанів очолили по одній з команд, діями яких керували на протязі всіх змагань. Така пропозиція від навчального закладу стала цікавою новацією в проведенні спільних з олімпійціми уроків та зустрічей. Кожен учасник олімпійського уроку отримав від В НОК України книги про ІІІ Зимові юнацькі ОІ та значки. Набір м'ячів отримали вчителі фізичної культури для проведення своїх занятть. А загалом від такого Уроку виграли всі учасники! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |