|
Відкриття пам’ятної дошки на честь випускників НВК-ліцею №100 Олексія ТИЩИКА та Дмитра АСТАПОВА.23 трав. 2019
![]() На мітингу були присутні: міське телебачення – 9 канал, 34 канал, Відкритий канал, учні, вчителі, адміністрація, близькі друзі, родичі загиблих. Зі словами скорботи та шани виступили: учні Данило РЕВЯКІН, Моніка МОХНЮК, Сергій ТЕРЕХОВ, заступник директора з виховної роботи Юрій Володимирович ВОВК, однокласниця Марина ЦЕЗАРЕВА. Відкрили пам’ятну дошку – дружина Олексія ТИЩИКА, Юлія та однокласниця Марина. Мітинг проводив педагог-організатор – Віталій ЩЕРБИНА. Вічна пам’ять героям України! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |