|
«Подвиг непідвладний часу»10 трав. 2019
На захід були запрошенні Ветерани праці, яких учні вітали квітами та солодкими подарунками, які зібрав ліцей «Операцією милосердя». Дякуємо за виступи балету «Грація», керівник Лариса ВАРЕНКО, хору «ЕВРЕДІКА», керівник Вікторія КУЧЕРЕНКО, Зразковому дитячому кліп-театру «БУДЬМО РАЗОМ», читцям поезії Анастасії ПТИЧЕНКО, Аліні ОЧЕРЕТЯНІЙ, Таісії КВАЧ, режисеру заходу Віталію ЩЕРБИНІ. ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |