|
Науково-практична конференція з економіки6 трав. 2019
![]() З кожним роком теми доповідей стають все цікавішими та актуальнішими. Виступили:
3. Понисько Дар’я – 9 емі – «Психологія у поведінці людини на ринку: сучасні тенденції (за трудами Нобелівського лауреата Річарда Талера)»
Також цікавий проект підготували учні 10 гум класу «Як стати успішним підприємцем?» Литвинчук Анна, Мохнюк Моніка та Васьков Матвій. Їхні доповіді були представлені англійською мовою. Наступного понеділка чекаємо продовження конференції. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |