|
Міський етап конкурсу «Зоряне коло-19»24 квіт. 2019
![]() У цьому турі конкурсу зібралися кращі колективи міста. Ансамбль балету «Грація» виступав за Соборний район міста. На цьому конкурсі наш ліцей представляли Марта Бурчак «Танок Кармен» та старша група балету «Грація» з «Українським ліричним». Артисти продемонстрували високий рівень підготовки, подальших успіхів артистам! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |