|
Шкільна конференція за участю професора Задорського В.М. "Екологічні проблеми міста Дніпра та області, шляхи їх вирішення"22 квіт. 2019
![]() У заході брали участь учні 9 матем і 10 матем класів (вони готували доповіді), а також учні 10 гум класу. Всі прийняли спільне рішення - звернутися до нашої влади у формі листа з проектом рішення проблем забруднення в нашому регіоні. Професор готовий допомогти в цьому питанні. Найкращі доповіді були зроблені учнями 9 мат. класу Жаданом Андрієм, Сіненченко Микитою по темі "Органіка в Дніпрі". Дуже відповідально поставилися до виконання завдання Федан Даник, Середній Єгор, Зубов Гліб, Луценко Льоша, Долматов Артем і Волков Боря. Всі діти дуже старалися !!!! Молодці !!!! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |