|
Атестація20 бер. 2013
20 березня в ліцеї успішно пройшла атестація учителів. Вони створили презентації з власного досвіду та визначили завдання на новий навчальний період. Кожен учитель, який атестувався, обрав для себе педагогічне кредо, яке відображало його творчий пошук. Атестація – це ланцюжок ідей, які генеруються в нашому творчому колективі. Усі вчителі створили методичні розробки і виклали їх на методичних порталах та блогах.Стає традицією використання мультимедійних дошок під час виступу вчителів, які охоче діляться досвідом своєї роботи. Вважаємо, що кожний учитель отримав задоволення від презентації своєї роботи. Члени комісії (9 осіб) об’єктивно оцінили роботу кожного учителя. Така форма атестації стала святом як для вчителів, так і для адміністрації ліцею.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |