|
Олімпіада з англійської мови1 квіт. 2019
![]() 17 березня 2019 року кафедра іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки державного закладу вищої освіти Університету митної справи та фінансів, яка готує фахівців у галузі 03 Гуманітарні науки ( спеціальність 035 «Філологія»), проводила олімпіаду з англійської мови для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, гімназій та ліцеїв. В олімпіаді приймали участь 117 учнів із 30 загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів. Учні 100 ліцею стали призерами олімпіади. Вітаємо переможців олімпіади! Горбунов Олексій – 1 місце – 11 математичний клас. Денисова Еля – 4 місце – 11 математичний клас. Викладачі: Варех Н.В., Віргун І. О. Переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками та отримали додаткові 20 балів у конкурсному відборі для участі в програмах мобільності (обмінів студентами) з закордонними університетами – партнерами УМСФ, зокрема університетами Південної Кореї та Польщі. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |