|
Ліцей взяв участь у проектi Do Like Olympians8 лют. 2019
![]() Дует олімпійських заходів сьогодні відбувся у сотому ліцеї Дніпра. 9 лютого візьме свій старт XIV зимовий Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, й пройде у Сараєво, Боснія і Герцеговина. Україна на ньому буде представлена 22-ма спортсменами, які змагатимуться у 5 видах спорту. Нажаль, Дніпропетровщина не представлена жодним спортсменом. Але наш регіон активно долучився до загальнонаціональних святкувань з цієї нагоди, й сьогоднішні західи було присвячено цій події! Це - проект НОК України і The Coca Cola Foundation - Do Like Olympians та чудові авторські естафети. Доречі, всі вони носили "зимовий" характер. Як то: одягни дитину на хокей, керлінг, намалюй Олімпійський дім, бобслей, хокейний дриблінг та інші. У проекті взяли участь школярі 5-тих класів навчального закладу разом із своїми батьками! А в якості глядачів за ними спостерігали і вболівали їх колеги з інших класів. В якості членів жюрі/почесних гостей на святі були присутні виконавчий директор Відділення НОК України Александр Дювбаковта очільниця обласної спілки ФСТ "Спартак", МС з волейболуВиктория Орешина. В ході запеклої боротьби перемогу здобули учні 5-ІТ-класу. Другими були учні, які обрали естетичні науки, третіми "математики". Всі учасники отримали від олімпійського відділення подарунки з символікою від НОК України та головного олімпійця області Андрей Павелко. Бажаємо подальших перемог наших майбутнім олімпійцям! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |