|
Експериментальна Школа винахідництва28 січ. 2019
![]() Шановні хлопці та дівчата, батьки! З 21.01.2019 в нашому ліцеї відкрилася перша в Україні експериментальна Школа винахідництва д.т.н., професора ДХТУ Задорського В.М. "Формування креативного мислення системними методами" з метою активізації креативних можливостей особистості, придбання навичок системного мислення, практики пошуку оптимальних нестандартних решень. Заняття проводяться у 8-11 класах в 3 етапи: 1 етап - теоретична частина, 2 етап - практична частина (рішення практичних завдань, пов'язаних з обраним напряком подальшого навчання у ВУЗі), 3 етап - індивідуальний (складання текстів заявок на патенти). Наш ліцей обраний тому, що в нас навчаються найбільш успішні хлопці та дівчата, які показують високу якість знань за всіма напрямками. Випускникі курсів отримають свідоцтво державною та англійською мовами. Задорскій В.М.- відомий журналіст і блогер, академік, бізнес-тренер, експерт наукової програми НАТО і ЄС, автор 500 патентів, понад 500 наукових статей. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |