|
У Дніпрі пройшов показ «Українські амазонки»13 груд. 2018
![]() Показ організували Міністерство інформаційної політики України, Дніпровський міська рада та ГО «Всесвітній день вишиванки». Захід покликаний підтримати моральний дух військових і провести урочистий захід до Дня Збройних сил України, який відзначається 6 грудня. Показ відкрили Гімном України та Хвилиною мовчання за загиблими солдатами. Відразу після цього моделі представили свої наряди. Серед 25 учасниць - 15 волонтерів з Дніпра. "Головна мета заходу — показати, що на Сході України поряд з чоловіками боронять свою землю й українські жінки, українські амазонки. Коли дівчата проходили по подіуму і демонстрували дизайнерські вишиванки, на екранах демонстрували їхні фотографії в камуфляжі. Дві різні іпостасі – мужності та краси — торкали за душу. Крім того, цей проект піднімає важливе питання психологічної реабілітації військових. Від ліцею №100 на заході були присутні вчителб української мови Коваленко В.І. та завідуюча бібліотекой Попович І.А. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |