|
Акція «Діти дітям»7 груд. 2018
![]() Діти Дітям - це адресна допомога дітям зі шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів і малозабезпеченим сім'ям з важкохворими дітьми. 7 грудня 2018 року в Соборному районі відбулася акція «Діти дітям». Учні нашого ліцею разом ЦВР 2 взяли участь в цієї акції, віднесли подарунки дітям Багатопрофільного реабілітаційного центру. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |