|
Dnipro Puppet Fest 201822 жовт. 2018
![]() Цьогоріч у ньому взяли участь театри не тільки з різних міст України, а й з-за кордону. Так, крім українців, учасниками стали ще білоруси, хорвати та чорногорці. У чні 5-11 класів нашого ліцею подивилися виставу «Овечка» Хорватського театру ляльок.
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |