|
Відкритий олімпійський урок зі стрибків на батуті11 жовт. 2018
![]() Діти отримали інформацію про олімпійський вид спорту - стрибки на батуті. Поспілкувалися з тренерами і спортсменами, а також з виконавчим директором Дніпропетровського обласного відділення НОК України Олександром Дювбаковим і директором Дитячо-юнацької спортивної школи 2 Сергієм Теодоровичем. Малеча подивилася на майстерні виступи батутистів Софії Моісеєвої, Дениса Власова, Лії Мамкіної та інших. Також діти ознайомилися з медалями спортсменів і отримали відповіді на всі свої запитання! ДЮСШ-2 запрошує всіх бажаючих до занять спортом (стрибки на батуті, художня гімнастика, футбол) у наш заклад! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |