|
Зустріч з письменницею21 лют. 2013
Нещодавно 8 філологічний клас зустрівся з письменницею Дорою Василівною Калиновою. Вона презентувала дітям свою ному книгу "Я Вас люблю. О Вас пишу".
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |