|
Подяка від бібліотеки1 жовт. 2018
![]() За результатами акції «Подаруй книгу бібліотеці» шкільна бібліотека поповнила свої фонди 91 примірником книг художньої та довідкової літератури. Щиро дякуємо учням молодшої школи та 5 мат. класу за участь в благодійній акції. Особлива подяка за книги українських письменників. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |