|
Спартакіада серед працівників закладів освіти20 вер. 2018
![]() Від нашого ліцею брали участь у спартакіаді Коваленко М.В., Терехова С.В., Шаматріна Т.Г. Вітаємо Коваленко М.В. посів ІІ місце в шахах та ІІІ місце у футболі! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |