НВК-ліцей №100 м. Дніпро
 
 





Список першокласників

15 черв. 2020
Список дітей, які будуть зараховані до 1 класу

 

Абдураїмова М.       

Азовський Л.             

Алексейчук Р.         

Анікеєнко Д.        

Барамідзе Д.          

Бардадім Т.           

Барсуков М.             

Башлаєва  М.                 

Більцан А.       

Бондаренко В.                

Бражник А.     

Бржезовська М.      

Бурчак Є.                       

Буряк Е.               

Ван Д.                     

Вербас Д.              

Вільховаа І.               

Галенко П.                 

Гнатенко А.   

Годованец М.          

Горбалінська А.           

Городецкая В.             

Гриценко С.           

Дзюра А.                    

Дикий В.      

Дланілов Г.          

Довга К.               

Дон Д.                     

Друзь Є.                   

Єгорова В.            

Зарудній Т.           

Зацеркляна С.        

Іванова К.               

Ільченко Д.        

Калугін Т.         

Кандауров Д.      

Кисельов І.              

Коcтогриз П.            

Ковальчук В.    

Козаков М.          

Колодяжна В.              

Кондратюк І.          

Константинов Г.      

Кордіяко Ю.            

Коренєва М.                

Корнеєва А.             

Корольов Д.           

Коряк Ю.                 

Кот І.                        

Коханівський М.    

Кочура Р.             

Крівков І.                

Крошка М.                

Куделя В.        

Кудлай Т.             

Лебедєва В.         

Лимаренко Є.   

Логвін А.                    

Мазниця Ф.           

Малахов К.       

Марисюк А.           

Маціяко В.   

Міллер К.    

Мілованова М.            

Міщенко М.      

Мокієнко М.               

Мокрицький А.     

Москаленко К.         

Мухина М.                 

Назарян Г.           

Нестеренко М.      

Нефедов П.          

Нікітін Р.                 

Ніколенко Я.      

Оголь І.                    

Оздемір М.            

Паращук Т.          

Пахніц С.               

Пащенко В.          

Петушков  В.   

Піскоха О.                  

Прижегодський Г.      

Притиск О.  

Ричка О.                   

Рожкова В.              

Рясний М.         

Сапожкова С.           

Скриннік Т.    

Сова О.                      

Степонян Д.           

Тимощенко С.            

Ткаченко О.     

Ткачова Є.                    

Токаренко М.           

Тонконог  В.       

Трапезнікова Ю.        

Урлаткіна М.           

Федоренко А.            

Філіпов М.        

Холодна Є.      

Хорошилов О.   

Хорошилова Є.        

Чайка К.                     

Швидкий А.       

Шевченко Т.        

        Шишкіна М.                

Щуров Д.           

 

Для остаточного зарахування дітей до 1 класу необхідно надати оригінали медичних довідок (форми 063 та 086) до медичного кабінету ліцею за адресою пл.Успенська, 1 до 26 серпня. Години прийому 10.00-14.00

 

 





Новини


1 серп. 2020
Профілактика дитячого травматизму невиробничого характеру
Відеоролик з профілактики дитячого травматизму невиробничого характеру

13 лип. 2020
Оголошується додатковий набір
На конкурсній основі оголушуєтсья додатковий набір до 8 класу

30 черв. 2020
Екзамен з німецької мови
Відбувся екзамен з німецької мови

Всі новини