НВК-ліцей №100 м. Дніпро
 
 





Досягнення

Підсумки роботи ліцею за 2018-2019 н.р.

Основна мета ліцею – Виховання успішної, інноваційної, креативної особистості, здатної до свідомої, відповідальної самореалізації на засадах сталого розвитку.

Ліцей № 100 – це:

  •  27-річний досвід профільного навчання
  •   3 Заслужених вчителі України,  3 кандидати наук, 15 Відмінників освіти України, 56 вчителів-методистів, 8 Старших вчителів, 5 вчителів нагороджені нагрудним знаком «В.Сухомлинський»  6 вчителів працюють над кандидатськими дисертаціями
  •  щорічний переможець Всеукраїнського конкурсу "Директор 21 століття"
  •  співпраця з інститутом «Обдарованої дитини» НАПН України
  •  опорна школа Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку»
  •  регіональний інформаційно-ресурсний центр психолого-педагогічного проектування
  •  база всеукраїнського експерименту «Формування моделі багатопрофільного ліцею як школи нового типу на засадах компетентнісного підходу»
  •  автоматизований статистичний аналіз відомостей про успішність учнів та моніторинг професійно-важливих якостей учителя  
  •  випереджаючі завдання, творчі проекти та проблемно-пошукова діяльність
  •  1154 переможців міських олімпіад, 377 переможців обласних олімпіад, 52 переможці та призери Всеукраїнських олімпіад,12 призерів Соровських олімпіад, 436 золотих і 125 срібних медалістів
  •  щорічно високий рівень балів за результатами ЗНО
  •  100 % вступ до ВНЗ
  •  щорічні призові місця на Всеукраїнських турнірах юних економістів та інформатиків, Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика, обласному конкурсі «Собори наших душ», Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Медвежонок», "Пазл", "Патріот", "Бобер", "Сонячні пелюстки", "Лукоморье", «Лелека», «Грінвич», міжнародних конкурсах «Колосок» та «Олімпік», , інтернет-олімпіадах «Ему», міжнародній олімпіаді з основ наук
  •  щорічні ліцейські науково-практичні конференції  з профільних предметів
  •  щороку призери та переможці міського, обласного та всеукраїнського етапів МАН
  •  67 лауреатів міжнародних конференцій молодих учених та студентів
  •  шкільний  хор та хореографічний ансамбль «Грація» – переможці районних, міських,  обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів  
  •  спортивна команда - переможець змагань районного, міського та обласного рівнів  
  •  17 переможців та призерів  обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу «Вчитель року»
  •  переможець Європейського конкурсу педагогічної майстерності "MS Appathon"
  •  співпраця з вищими навчальними закладами Дніпра, Київа, Європи
  •  124 дипломи та золота медаль міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні»
  •  дипломи міжнародної виставки "Флагман освіти"  
  •  лауреат всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України»
  •  проведення міських, обласних та Всеукраїнських  семінарів на базі ліцею
  •  підвищення пізнавальної активності учнів через використання інтернет- та медіатехнологій у навчально-виховному процесі
  •  англійський та французький театри – переможці міських конкурсів     
  •  учасник всеукраїнського експерименту "Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в школі"
  •  переможці всеукраїнських конкурсів "Партнерство в навчанні", "Вчитель-новатор", «Сучасний урок»
  •  переможець міського конкурсу "Класний керівник року"
  •  неодноразовий переможець міського конкурсу предметних кабінетів
  •  неодноразовий переможець районного рейтингу навчальних закладів
  •  переможець міського конкурсу «Школа своїми руками»
  •  призер міського конкурсу «Здоровий Я»
  •  призер обласного конкурсу «Енергоефективні школи»

Основні досягнення закладу за 2016/17 н. р.

  •   Переможців та призерів міських олімпіад - 39
  •   Переможців та призерів обласних олімпіад - 8
  •   Переможців та призерів обласного конкурсу – захисту наукових робіт МАН
  •   1 призер всеукраїнського конкурсу – захисту наукових робіт МАН
  •   1 переможець міського конкурсу «Собори наших душ»
  •   1 призер міського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
  •   Команда юних економістів – 1 місце на міському та обласному турнірах
  •   5 учасників міжнародної конференції молодих учених та студентів
  •   Хор та балет – переможці міського та обласного конкурсів «Зоряне коло», всеукраїнського конкурсу «Імперія зірок», міжнародних конкурсів «Біс» та «Білий аіст»
  •   Ліцей – дипломант виставки «Сучасні заклади освіти – 2017»

 

У міськраді відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та конкурсу «Шкільна бібліотека»

У відбірковому турі конкурсу взяли участь 74 педагога загальноосвітніх навчальних закладів. 30 з них стали учасниками фінального туру. Вони представили власні проекти, показали майстер-класи та конкурсні уроки за номінаціями: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво» та «Початкові класи».

Переможцями стали: учитель біології ЗОШ № 62 Наталія Ігорівна Поліщук, вчитель інформатики ЗОШ № 31 Тетяна Ігорівна Безрук, вчитель початкових класів СЗОШ № 22 Валентина Анатоліївна Візир, вчитель початкових класів НВК № 100 Юлія Вlалеріївна Буц і вчитель музичного мистецтва школи № 129 Гамрекелі Юлія Зурабовна . Лауреати обласного етапу - Наталія Ігорівна Поліщук, Валентина Анатоліївна Візир і Юлія Зурабовна Гамрекелі. Призером стала Оксана Олександрівна Олешко (III місце, біологія).

Дивиться еа сайті: http://nashemisto.dp.ua/2017/04/05/%D0%BB%D1%83%D1%87%D1%88%D0%B8%D0%BC-%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BC-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B0-%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8B-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5/#

 

У середу, 5 квітня 2017 року, у Дніпровській міській раді урочисто привітали переможців – володарів І-ІІІ місць, та лауреатів міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та конкурсу «Шкільна бібліотека». 36 педагогів отримали дипломи, пам’ятні відзнаки та грошові премії.

див. далі: https://vesti.dp.ua/u-dnipri-vidznachili-krashhix-osvityan-foto/

Досягнення 2016 

Нагороди ліцею

Наші досягнення

Презентация День Учителя Лицей 100

  Победители и призеры городских олимпиад 2013-2014 уч.года          
             
1 Акастелова Анна 11 эк англ.яз. 1 гор Вергун И.А.
2 Скрябина Ольга 11 мат англ.яз. 1 гор Ляпина Л.И.
3 Твердохлебов Антон 9 мат англ.яз. 2 гор Ляпина Л.И.
4 Сухоруков Никита 11 мат англ.яз. 2 гор Ляпина Л.И.
5 Золотоверхая Екатерина 9 мат англ.яз. 3 гор Гамаль Т.Г.
6 Комарницкая Дарья 10 эк англ.яз. 3 гор Вергун И.А.
7 Ефанова Инна 11 мат англ.яз. 3 гор Андрейко Т.Д.
8 Кожан Максим 11 мат англ.яз. 3 гор Андрейко Т.Д.
9 Садовский Даниил 11 мат англ.яз. 3 гор Андрейко Т.Д.
10 Черток Каролина 11 эк англ.яз. 3 гор Вергун И.А.
11 Авдонина Анастасия 10 эк биология 2 гор Денисова С.В.
12 Никоненко Анастасия 9 эк биология 1 гор Денисова С.В.
13 Голобородько Анастасия 8 фил биология 3 гор Денисова С.В.
14 Сеферовский Илья 7 мат математика 3 гор Гончарова Е.А.
15 Запара Алексей 7 мат математика 2 гор Гончарова Е.А.
16 Севрюкова Екатерина 7 мат математика 2 гор Гончарова Е.А.
17 Баграмян Артур 7 мат математика 3 гор Гончарова Е.А.
18 Чучула Алексаедра 6 мат математика 3 гор Шевченко Н.А.
19 Бернер Матвей 6 мат математика 2 гор Шевченко Н.А.
20 Дубогрыз Елизавета 6 мат математика 2 гор Шевченко Н.А.
21 Юрчак Екатерина 8 мат математика 2 гор Демиденко Е.А.
22 Шумов Никита 10 мат математика 3 гор Чинник Е.А.
23 Чередник Дарина 8 фил укр.яз. 2 гор Зялик Ю.А.
24 Шевченко Юлия 8 фил укр.яз. 3 гор Зялик Ю.А.
25 Твердохлебов Антон 9 мат укр.яз. 2 гор Федоренко Е.В.
26 Саханова Ярослава 11 фил укр.яз. 2 гор Спинул Л.И.
27 Норенко Мария 11 фил укр.яз. 3 гор Спинул Л.И.
28 Твердохлебов Антон 9 мат история 3 гор Крайнева Т.Н.
29 Варава Андрей 9 эк история 3 гор Крайнева Т.Н.
30 Дзюба Влад 11 мат физика 2 гор Сапьяній А.Н.
31 Короленко Александра 10 мат химия 2 гор Царева Н.В.
32 Дзюба Влад 11 мат химия 1 гор Царева Н.В., Бубнова В.Д.
33 Разумова Ольга 9 мат химия 2 гор Баранова Т.М.
34 Кудрина Екатерина 9 мат химия 2 гор Баранова Т.М.
35 Барамидзе Алиса 9 мат химия 2 гор Баранова Т.М.
36 Зарубина Анна 8 эк химия 2 гор Баранова Т.М.
37 Скрябина Ольга 11 мат русск.яз. 2 гор Безземельная Л.Н.
38 Короленко Александра 10 мат русск.яз. 3 гор Кучервая О.В.
39 Рудь Михаил 7 мат русск.яз. 3 гор Щасная Ж.Н.
40 Запара Алексей 7 мат русск.яз. 3 гор Щасная Ж.Н.
41 Никоненко Анастасия 9 эк русск.яз. 3 гор Кучервая О.В.
42 Иотова Екатерина 11 мат экономика 1 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
43 Скрябина Ольга 11 мат экономика 1 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
44 Серга Роман 11 мат экономика 2 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
45 Дзюба Влад 11 мат экономика 2 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
46 Фойнич Эдуард 10 эк экономика 1 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
47 Ткаченко Юрий 10 эк экономика 2 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
48 Авдонина Анастасия 10 эк экономика 2 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
49 Бабенко Алексей 9 мат экономика 1 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
50 Золотов Тарас 10 эк экономика 2 гор Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
51 Дзюба Влад 11 мат информатика 2 гор Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
52 Федорук Александр 10 эк информатика 2 гор Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
53 Севрюкова Екатерина 7 мат информатика 3 гор Сеферовский Ю.В.
54 Федорук Александр 10 эк офис 2 гор Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
55 Демин Егор 8 эк офис 2 гор Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
56 Дзюба Влад 11 мат офис 3 гор Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
57 Колесников Влад 11 мат офис 3 гор Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
58 Шевченко Юлия 8 фил фр.яз. 1 гор Шокель О.Б.
             
             
  Областной Нобелевский турнир юных экономистов          
             
1 Иотова Екатерина 11 мат экономика 2 обл Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
2 Серга Роман 11 мат экономика 2 обл Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
3 Сухоруков Никита 11 мат экономика 2 обл Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
4 Фойнич Эдуард 10 эк экономика 2 обл Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
             
  Всеукраинский турнир юных экономистов          
             
1 Иотова Екатерина 11 мат экономика уч Всеукр Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
2 Серга Роман 11 мат экономика уч Всеукр Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
3 Сухоруков Никита 11 мат экономика уч Всеукр Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
4 Фойнич Эдуард 10 эк экономика уч Всеукр Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
5 Ткаченко Юрий 10 эк экономика уч Всеукр Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
             
  Победители и призеры областных олимпиад 2012-2013 уч.г.           
             
1 Никоненко Анастасия 9 эк биология 1 обл Денисова С.В.
2 Авдонина Анастасия 10 эк биология 2 обл Денисова С.В.
3 Акастелова Анна 11 эк англ.яз. 3 обл Вергун И.А.
4 Скрябина Ольга 11 мат англ.яз. 3 обл Ляпина Л.И.
5 Твердохлебов Антон 9 мат англ.яз. 3 обл Ляпина Л.И.
6 Иотова Екатерина 11 мат экономика 2 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
7 Скрябина Ольга 11 мат экономика 3 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
8 Серга Роман 11 мат экономика 3 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
9 Дзюба Влад 11 мат экономика 3 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
10 Фойнич Эдуард 10 эк экономика 1 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
11 Ткаченко Юрий 10 эк экономика 3 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
12 Авдонина Анастасия 10 эк экономика 3 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
13 Бабенко Алексей 9 мат экономика 3 обл Белая А.Ф., Николаев Т.Г.
14 Дзюба Влад 11 мат физика 2 обл Сапьяный А.Н.
15 Короленко Александра 10 мат химия 1 обл Царева Н.В.
16 Дзюба Влад 11 мат офис 2 обл Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
17 Федорук Александр 10 эк офис 3 обл Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
             
             
  Малая академия наук          
             
  Областной этап          
1 Серга Роман 11 мат экономика 1 обл Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
2 Иотова Екатерина 11 мат экономика 2 обл Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.
3 Дзюба Влад 11 мат информатика 1 обл Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
4 Ефанова Инна 11 мат история 2 обл Оленченко А.В.
5 Семченко Владислав 11 мат история 3 обл Оленченко А.В.
             
  Всеукраинский этап          
1 Дзюба Влад 11 мат информатика 1 Всеукр Мотурнак Е.В., Николаев Т.Г.
2 Серга Роман 11 мат экономика 3 Всеукр Николаев Т.Г., Мотурнак Е.В.

 

Інформація Про Роботу НВК у 2013-2014


Новини


27 бер. 2020
Вітаємо!
Переможців II (обласного) етапу Всеукраїнськоrо конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв – членiв Малої академії наук України у 2019 - 2020 навчальному роцi

26 бер. 2020
Карантин
Звертаемо увагу на запровадження у місті спеціального режиму перевезення пасажирів

26 бер. 2020
Карантин
Наказ про роботу ліцею під час карантину та заходи для запобігання поширенню коронавірусу (продовження)

20 бер. 2020
Карантин
Наказ про роботу ліцею під час карантину та заходи для запобігання поширенню коронавірусу

20 бер. 2020
УВАГА!
Приєднуйся до боротьби з наркозлочинністю!

18 бер. 2020
Вітаємо Білу Г.Ф.!
Біла Г.Ф. отримала диплом та авторський випуск збірника Всеукраїнського конкурсу "Сучасний урок" !

Всі новини