Переможці олімпіад
Переможці та призери міських олімпіад 2020-2021 навч.року
1 | Мороз Юлія | 8 мат | укр.мова | 2 | міська | Зялик Ю.О. |
2 | Польова Валерія | 8 мат | укр.мова | 3 | міська | Зялик Ю.О. |
3 | Огородник Назар | 10 мат | укр.мова | 3 | міська | Отришко О.О. |
4 | Рубан Вероніка | 10 мат | укр.мова | 3 | міська | Отришко О.О. |
5 | Ткачов Богдан | 9 мат | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
6 | Збарська Поліна | 9 мат | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
7 | Лапа Омкар | 9 мат | економіка | 2 | міська | Біла Г.Ф. |
8 | Яценко Євгеній | 9 мат | економіка | 2 | міська | Біла Г.Ф. |
9 | Ніколаєв Павло | 9 мат | економіка | 3 | міська | Біла Г.Ф. |
10 | Голова Валентина | 10 мат | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
11 | Нєчаєва Мар'яна | 10 мат | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
12 | Огороднік Назар | 10 мат | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
13 | Сличко Єгор | 10 мат | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
14 | Квач Таїсія | 10 мат | економіка | 2 | міська | Біла Г.Ф. |
15 | Сеферовська Катерина | 10 мат | економіка | 3 | міська | Біла Г.Ф. |
16 | Гудзовський Марк | 11 емі | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
17 | Понисько Дар'я | 11 емі | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
18 | Дзундза Максим | 11 емі | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
19 | Лапа Світлана | 11 емі | економіка | 2 | міська | Біла Г.Ф. |
20 | Малюкіна Марина | 7 мат | біологія | 3 | міська | Денисова С.В. |
21 | Малюкіна Марина | 7 мат | математика | 1 | міська | Гончарова О.О. |
22 | Прокопало Марія | 7 іт | математика | 2 | міська | Гончарова О.О. |
23 | Обідняк Михайло | 7 мат | математика | 2 | міська | Гончарова О.О. |
24 | Ляпіна Ольга | 7 мат | математика | 2 | міська | Гончарова О.О. |
25 | Тесьолкін Андрій | 7 мат | математика | 3 | міська | Гончарова О.О. |
26 | Ткачов Богдан | 9 мат | математика | 3 | міська | Демиденко О.А. |
27 | Гур'єв Данило | 9 мат | англ.мова | 2 | міська | Гамаль Т.Г. |
28 | Ткачов Богдан | 9 мат | англ.мова | 2 | міська | Гамаль Т.Г. |
29 | Борисенко Аліна | 9 мат | англ.мова | 2 | міська | Гамаль Т.Г. |
30 | Яценко Євгеній | 9 мат | англ.мова | 3 | міська | Гамаль Т.Г. |
31 | Архіпова Варвара | 10 мат | англ.мова | 1 | міська | Кравченко О.В. |
32 | Коваленко Віталій | 10 мат | англ.мова | 1 | міська | Кравченко О.В. |
33 | Огородник Назар | 10 мат | англ.мова | 2 | міська | Пінюшко М.Ю. |
34 | Світонько Богдан | 10 мат | англ.мова | 2 | міська | Пінюшко М.Ю. |
35 | Бєлослудцева Маргарита | 10 мат | англ.мова | 2 | міська | Пінюшко М.Ю. |
36 | Рубан Вероніка | 10 мат | англ.мова | 2 | міська | Пінюшко М.Ю. |
37 | Русаков Владислав | 10 мат | англ.мова | 3 | міська | Пінюшко М.Ю. |
38 | Манжула Софія | 11 ек | англ.мова | 3 | міська | Андрейко Т.Д. |
39 | Пустовар | 7 іт | інформатика | міська | Шаравара О.В. | |
40 | Бондаренко Ксенія | 7 іт | інформатика | міська | Шаравара О.В. |
Переможці та призери міських олімпіад 2019-2020 навч.року
1Левченко Данило 8 інф інф.технологіі 3 місто Шаравара О.В., Миколаїв Т.Г.
2 Зубов Гліб 10 емі інф.технологіі 3 місто Шаравара О.В., Миколаїв Т.Г.
3 Лапа Світлана 10 емі економіка 1 місто Біла А.Ф.
4 Понисько Дарина 10 емі економіка 2 місто Біла А.Ф.
5 Дзундза Максим 10 емі економіка 2 місто Біла А.Ф.
6 Гудзовський Марк 10 емі економіка 3 місто Біла А.Ф.
7 Слічко Єгор 9 мат економіка 1 місто Біла А.Ф.
8 Сеферовская Катерина 9 мат економіка 3 місто Біла А.Ф.
9 Ляпіна Ольга 6 мат математика 3 місто Гончарова Е.А.
10 прокопали Марія 6 мат математика 2 місто Гончарова Е.А.
11 Маціяко Марія 7 мат математика 1 місто Демиденко О.А.
12 Черниш Марія 7 мат математика 3 місто Демиденко О.А.
13 Миколаїв Олексій 7 мат математика 3 місто Демиденко О.А.
14 Ткачов Богдан 8 мат математика 3 місто Демиденко О.А.
15 Бодня Артем 9 мат математика 2 місто Тернова Т.М.
16 Подвінцев Володимир 9 мат математика 3 місто Тернова Т.М.
17 Архипова Маргарита 9 мат англ.яз. 1 місто Кравченко А.В.
18 Коваленко Віталій 9 мат англ.яз. 3 місто Кравченко А.В.
19 Слічко Єгор 9 мат англ.яз. 3 місто Пінюшко М.Ю.
20 Лапа Світлана 10 емі англ.яз. 1 місто Вергун І.А.
21 Понисько Дарина 10 емі англ.яз. 3 місто Вергун І.А.
22 Мохнюк Моніка 11 гум англ.яз. 3 місто Гамаль Т.Г.
23 Маціяко Марія 7 мат фізика 2 місто Сапьяний А.Н.
24 Мороз Юлія 7 мат фізика 3 місто Сапьяний А.Н.
25 Миколаїв Олексій 7 мат фізика 3 місто Сапьяний А.Н.
26 Борисенко Аліна 8 мат фізика 3 місто Сапьяний А.Н.
27 Семикіна Юлія 8 мат історія 3 місто Крайнєва Т.Н.
28 Очеретяна Аліна 9 мат нем.яз. 2 місто Зибарева Е.Л.
29 Будник Єлизавета 9 гум нем.яз. 3 місто Зибарева Е.Л.
30 Миколаїв Олексій 7 мат інформатика 3 місто Сеферовскій Ю.В.
Переможці та призери олімпіад 2018-2019 навч.року | ||||||
1 | Усольцева Валерія | 10 гум | укр.мова | 2 | міська | Федоренко О.В. |
2 | Лапа Світлана | 9 емі | укр.мова | 3 | міська | Зялик Ю.О. |
3 | Архіпова Варвара | 8 мат | англ.мова | 2 | міська | Кравченко О.В. |
4 | Лапа Світлана | 9 емі | англ.мова | 2 | міська | Вергун І.О. |
5 | Ларіонова Крістіна | 9 мат | англ.мова | 3 | міська | Андрейко Т.Д. |
6 | Понисько Дар'я | 9 емі | англ.мова | 3 | міська | Вергун І.О. |
7 | Манжула Софія | 9 мат | англ.мова | 3 | міська | Андрейко Т.Д. |
8 | Ревякін Данило | 10 гум | англ.мова | 3 | міська | Гамаль Т.Г. |
9 | Журавльов Єгор | 10 ек | англ.мова | 3 | міська | Вергун І.О. |
10 | Зайцева Марія | 11 см | англ.мова | 3 | міська | Варех Н.В. |
11 | Ревякін Данило | 10 гум | фр.мова | 2 | міська | Шокель О.Б. |
12 | Моня Дарина | 10 гум | фр.мова | 3 | міська | Шокель О.Б. |
13 | Гондза Віолета | 7 мат | нім.мова | 2 | міська | Зібарева О.Л. |
14 | Очеретяна Аліна | 8 мат | нім.мова | 3 | міська | Зібарева О.Л. |
15 | Усольцева Валерія | 10 гум | рос.мова | 3 | міська | Безземельна Л.М. |
16 | Камінський Кирило | 10 мат | рос.мова | 3 | міська | Щасна Ж.М. |
17 | Лапа Світлана | 9 емі | історія | 3 | міська | Крайнєва Т.М. |
18 | Гондза Віолета | 7 мат | математика | 1 | міська | Демиденко О.А. |
19 | Говорунова Ілля | 7 мат | математика | 1 | міська | Демиденко О.А. |
20 | Бодня Артем | 8 мат | математика | 2 | міська | Тернова Т.М. |
21 | Сайко Сабріна | 11 мат | математика | 2 | міська | Шевченко Н.А. |
22 | Кулаков Станіслав | 6 мат | математика | 3 | міська | Демиденко О.А. |
23 | Черниш Марія | 6 мат | математика | 3 | міська | Демиденко О.А. |
24 | Кітова Поліна | 7 мат | математика | 3 | міська | Демиденко О.А. |
25 | Яценко Євгеній | 7 мат | математика | 3 | міська | Демиденко О.А. |
26 | Подвинцев Володимир | 8 мат | математика | 3 | міська | Тернова Т.М. |
27 | Лапа Світлана | 9 емі | математика | 3 | міська | Бондаренко Т.В. |
28 | Асташев Олександр | 10 мат | математика | 3 | міська | Андрейко Н.А. |
29 | Денисова Елизавета | 11 мат | математика | 3 | міська | Шевченко Н.А. |
30 | Гондза Віолета | 7 мат | фізика | 1 | міська | Сап'яний А.М. |
31 | Мороз Ілля | 7 мат | фізика | 3 | міська | Сап'яний А.М. |
32 | Коваленко Віталій | 8 мат | фізика | 3 | міська | Сап'яний А.М. |
33 | Мороз Ілля | 7 мат | хімія | 3 | міська | Бубнова В.Д. |
34 | Клюшин Михайло | 11 см | хімія | 3 | міська | Бубнова В.Д. |
35 | Голова Валентина | 8 інф | географія | 3 | міська | Золотова Т.С. |
36 | Гончарова Софія | 9 емі | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
37 | Лапа Світлана | 9 емі | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
38 | Старцева Валерія | 9 емі | економіка | 1 | міська | Біла Г.Ф. |
39 | Сайко Сабріна | 11 мат | економіка | 2 | міська | Біла Г.Ф. |
40 | Дзундза Максим | 9 емі | економіка | 3 | міська | Біла Г.Ф. |
41 | Гудзовський Марк | 9 емі | економіка | 3 | міська | Біла Г.Ф. |
42 | Манжула Софія | 9 мат | економіка | 3 | міська | Біла Г.Ф. |
43 | Горбонос Сергій | 8 мат | інформатика | 3 | міська | Сеферовський Ю.В. |
44 | Гондза Віолета | 7 мат | інф.технології | 2 | міська | Шаравара О.В., Ніколаєв Т.Г. |
45 | Шах Максим | 8 мат | веб-дизайн | 2 | міська | |
46 | Зубов Гліб | 9 мат | інф | 2 | міська | Ніколаєв Т.Г. |
| Переможці та призери обласних олімпіад 2018-1019 | |||||
| ||||||
1 | Гондза Віолета | 7 мат | математика | 1 | обласна | Демиденко О.А. |
2 | Говорунов Ілля | 7 мат | математика | 1 | обласна | Демиденко О.А. |
3 | Сайко Сабріна | 11 мат | економіка | 3 | обласна | Біла Г.Ф. |
4 | Бодня Артем | 8 мат | математика | 3 | обласна | Тернова Т.М. |
5 | Гончарова Софія | 9 емі | економіка | 3 | обласна | Біла Г.Ф. |
Обласний етап конкурсу-захисту робіт МАН 2018-2019 | ||||||
1 | Старцева Валерія | 10 мат | історія | 3 | обл | Оленченко О.В. |
2 | Перетятько Микита | 10 мат | історія | 3 | обл | Оленченко О.В. |
3 | Медведєва Юлія | 11 см | економіка | 1 | обл | |
4 | Сайко Сабрина | 11 мат | укр.літ | уч | обл | Зялик Ю.О. |
5 | Сеферовська Катерина | 8 мат | філософія | 1 | обл | |
Міський турнір юних економістів | ||||||
1 | Лапа Світлана | 9 емі | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
2 | Понисько Дар'я | 9 емі | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
3 | Гончарова Софія | 9 емі | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
4 | Дзундза Максим | 9 емі | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
5 | Гудзовський Марк | 9 емі | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
Обласний турнір юних економістів | ||||||
1 | Сайко Сабріна | 11 мат | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
2 | Денисова Єлизавета | 11 мат | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
3 | Крівель Мар'яна | 11 мат | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
4 | Довгопол Павло | 11 мат | економіка | Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф. | ||
Samsung IT- школа | ||||||
1 | Худолій Андрій | 10 мат | інформатика | 1 | регіон | Шаравара О.В., Ніколаєв Т.Г. |
За роки існування ліцей вже закінчили 2562 випускників, 100 % з них отримали вищу освіту. За 25 роки існування ліцею підготовлено 846 переможців міських олімпіад, 322 переможців обласних олімпіад, 45 переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад, 12 призерів Соровських олімпіад, 416 золотих і 108 срібних медалістів, 117 призерів та переможців МАН